צלם DSLR

 

בעבר אירועים תועדו בעיקר על ידי מצלמות פשוטות ובמקרים מסוימים על ידי מצלמות כתף גדולות. בטכנולוגיה המתקדמת של היום, התקדמו גם מצלמות הDSLR ומצלמות אחרות לאיכות צילום ווידיאו מתקדמת ביותר. כיום אינכם רוצים לתעד את האירוע שלכם על ידי תמונות בלבד, אלא תרצו תיעוד ווידיאו מרגש, חי ומזוויות שונות שינציחו את האירוע שלכם. ישנם כל כך הרבה אפשרויות צילום, זוויות ואפקטים בצילום הווידיאו המודרני. גיא ניסים, צלם אירועים מקצועי, עושה לכם סדר בצילום DSLR.

 

מהן מצלמות DSLR?

 

מדובר באותן מצלמות סטילס ששימשו אותנו בעבר לצילום תמונות בלבד, אבל עם חידוש. כיום המצלמות החדשות מתוכנות גם למצב ווידיאו. נוכל לראות דרך מצגת הזכוכית את הסרט רץ בצורה חיה אל מול ענינו, המאפשר לנו זוויות צילום צבעוניות ומרהיבות תוך שימוש בגישה קולנועית יצירתית.

 

איכות הווידיאו בצילום DSLR הוא גבוהה מאוד. למעשה כמו הפיקסלים גדולה יותר מאשר כל איכות שידור קיימת כיום. מצלמות DSLR מאפשרות צילום דרך מסך התצוגה והעינית למעשה לא בשימוש. תכונה זו מאפשרת זוויות צילום שונות, צפייה מדויקת של איך נראה הפריים בזמן חי ועוד.

 

חצובה – מכיוון שכעת איננו צריכים לשים את המצלמה על הכתף ולהסתכל דרך העינית, נוכל להניח את המצלמה על חצובה ולהסתכל על המצולם דרך מסך התצוגה. פעולה זו תאפשר צילום יציבה ללא רעידות.

 

מיקרופון חיצוני – מצלמות DSLR מגיעות עם מיקרופון מובנה אך לעתים הוא עשוי להקליט את רעשי הצלם או את רעשי המצלמה המופעלת. לעומת זאת תוכלו לחבר אליה מיקרופון חיצוני שישפר את איכות האודיו בכמה דרגות.