איך לבחור צלם לחתונה?
 
אז אתם רק התארסתם- מזל טוב! עכשיו הגיע הזמן לחפש צלם לחתונה שלכם. חשוב לזכור שצילום החתונה הינו מזכרת יקרה, הנצחה של אלפי שעות ושקלים שהשקעתם בתכנון אחד הימים החשובים ביותר בחיים שלכם.
 
תמונה מושלמת אחת יכולה מייד לקחת אתכם בחזרה ליום המאושר בחייכם.
 
קרא עוד -->
 
 
צילום DSLR

בעבר אירועים תועדו בעיקר על ידי מצלמות פשוטות ובמקרים מסוימים על ידי מצלמות כתף גדולות. בטכנולוגיה המתקדמת של היום, התקדמו גם מצלמות הDSLR ומצלמות אחרות לאיכות צילום ווידיאו מתקדמת ביותר. כיום אינכם רוצים לתעד את האירוע שלכם על ידי תמונות בלבד, אלא תרצו תיעוד ווידיאו מרגש, חי ומזוויות שונות שינציחו את האירוע שלכם. ישנם כל כך הרבה אפשרויות צילום, זוויות ואפקטים בצילום הווידיאו המודרני. גיא ניסים, צלם אירועים מקצועי, עושה לכם סדר בצילום DSLR.
 
קרא עוד -->
 
 

צילום חתונה במרכז

 

מועד החתונה הולך ומתקרב ולכם יש החלטות גורליות וחשובות לקבל. אתם רוצים לדאוג לכל פרט קטן באירוע על מנת שזה יהיה מושלם: בחירת אולם אירועים, תקליטן, תפריט קייטרינג, שמלת כלה וכמובן בחירת צלם לחתונה. באזור המרכז ישנם אלפי חתונות מדי שנה ועל כן עולה הביקוש למציאת צלם מקצועי ומנוסה שינציח את הרגעים החשובים שלכם. ישנו מידע מקדים שחשוב שתלמדו לפני פגישתכם הראשונה עם הצלם. גיא ניסים הוא צלם אירועים מקצועי השמח לחלוק אתכם חלק מהמידע החשוב הבא בנוגע לצילום חתונות במרכז ובכלל.

 

קרא עוד-->

 

 

צלם אירועים במרכז


ארגון אירועים הוא נושא מורכב ומעייף לעתים. על מנת לחסוך עלויות למארגן אירועים מקצועי, אנו מנסים לקחת הכול על עצמנו. מלאכת הארגון כוללת בחירת גן אירועים מתאים, חברת קייטרינג משתלמת, דיג'יי וכמובן צלם מקצועי. גיא ניסים הוא צלם אירועים במרכז שאוהב להנציח רגעים מרגשים ומיוחדים של חתני השמחה. גיא מספק שירותי צילום יצירתיים ומקצועיים לכל סוגי האירועים.
 

קרא עוד -->

 

 

צלם אירועים בנתניה


צילום אירועים הוא עבודה הדורשת רמת מקצועיות גבוהה ביותר. האירוע ימשך במשך כמה שעות בלבד ולאחר מכן יישארו לנו רק הזיכרונות, התמונות וסרטי הווידיאו שינציחו את הרגעים החשובים והרגשות שיציפו אותנו ואת האורחים באותו ערב. גיא ניסים, צלם אירועים בנתניה, משתף אתכם בנוגע לאני מאמין שלו בנושא צילום אירועים.

 

קרא עוד -->
 

 

כמה עולה לנו צילום חתונה?


חתונה היא אחד האירועים המורכבים ביותר לארגון וכרוכים בדאגה לפרטים הקטנים והרבים. מאפיין נוסף של החתונה הוא ההוצאות הרבות, הכוללות את הוצאות צילום החתונה הנחשבת לאחת הגדולות שבהוצאות אלו. על אף שאנו חיים בעידן בו כל אחד יכול לתפוס מצלמה ולצלם, צלם מקצועי ידאג להנציח את הרגעים החשובים, את הרגשות ויעשה זאת בצורה מושלמת. 

 

קרא עוד -->