צילום חתונות במרכז

 

מועד החתונה הולך ומתקרב ולכם יש החלטות גורליות וחשובות לקבל. אתם רוצים לדאוג לכל פרט קטן באירוע על מנת שזה יהיה מושלם: בחירת אולם אירועים, תקליטן, תפריט קייטרינג, שמלת כלה וכמובן בחירת צלם לחתונה. באזור המרכז ישנם אלפי חתונות מדי שנה ועל כן עולה הביקוש למציאת צלם מקצועי ומנוסה שינציח את הרגעים החשובים שלכם. ישנו מידע מקדים שחשוב שתלמדו לפני פגישתכם הראשונה עם הצלם. גיא ניסים הוא צלם אירועים מקצועי השמח לחלוק אתכם חלק מהמידע החשוב הבא בנוגע לצילום חתונות במרכז ובכלל.

 

צילום מקדים לאירוע:


במהלך הצילום המקדים לחתונה יבצעו הזוג ביחד עם הצלם צילומי תמונות סטודיו ותמונות חוץ. הלוקיישן יהיה מקום מועדף של הזוג (שפת הים, חורשה, מגרש כדורגל, רחובות העיר וכד'). המטרה תהיה ליצור תיעוד מבוים של רגעים מרגשים של הזוג המקסים.

 

סוג הצילום בחתונה:


ישנם מספר סוגי צילום אפשריים בחתונה. חלק יעדיפו אלבום תמונות בסגנון שנות ה-70, חלק יעדיפו צילום תיעודי (עיתונאי) וחלק יעדיפו לשלב בין כמה סגנונות. מומלץ להיפגש עם הצלם כדי לבדוק את הכשרותיו המקצועיות בנוגע לסגנונות מסוימים ולבחור יחד את הסגנון שלכם.

 

העדפות נוספות:


הזוג יכול להוסיף לחבילת הצילום גם קליפ מרגש לחתונה או סרט חתונה כולל עריכה. יהיו זוגות שיעדיפו לשים יותר דגש על צילום המשפחה והחברים הקרובים. במקרה כזה יהיה עליכם לציין זאת לצלם גם כן בפגישות המקדימות לאירוע ואפילו להכיר לו את המצולמים. מומלץ להתרשם מעבודותיו של הצלם לפני הסגירה הסופית.